Sort by

katie_ax has logged 11 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Aftersun

Aftersun

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Scott Pilgrim vs. the World

Scott Pilgrim vs. the World

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Jojo Rabbit

Jojo Rabbit

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Enola Holmes 2

Enola Holmes 2

2022
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Glass Onion

Glass Onion

2022
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Back to the Future Part III

Back to the Future Part III

1990
×
★★★★★
Read the review Edit this entry