Sort by
  • D.E.B.S.

    ★★★★★

  • Chemical Hearts

  • Black Bear

    ★★★★★

  • Anna and the Apocalypse

    ★★½

  • Professor Marston and the Wonder Women

    ★★★★

  • Ratatouille: The TikTok Musical

    ★★★★★

  • Indignation

    ★★★★

  • The Manhattan Project

    ★★★★

  • Happiest Season

    ★★★½

  • Speed

    ★★★★★

  • Greenland

    ★★★½

  • National Lampoon's Christmas Vacation

    ★★★★

  • Love and Monsters

    ★★★½

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Persona

    ★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Wildlife

    ★★★★½

  • The New Mutants

    ★★