Sort by

marie has logged 11 entries for films during 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
23
Mirror Mirror

Mirror Mirror

2012
×
★★★
Edit this entry  
22
To the Bone

To the Bone

2017
×
★★★
Edit this entry  
19
Love, Rosie

Love, Rosie

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Ocean's Eight

Ocean's Eight

2018
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
Not Another Teen Movie

Not Another Teen Movie

2001
×
★½
Read the review Edit this entry  
23
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Frozen II

Frozen II

2019
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
24
Little Women

Little Women

2019
×
★★★★½
Edit this entry  
22
Rango

Rango

2011
×
★★
Read the review Edit this entry  
18
Iron Man

Iron Man

2008
×
★★★½
Edit this entry  
11
Aladdin

Aladdin

2019
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry