• Scream 2

    ★★★½

  • Shiva Baby

    ★★★★½

  • Promising Young Woman

  • Happy Death Day

    ★★★

  • Friend Request

    ½

  • Random Acts of Violence

    ★★

  • Black Christmas

    ★★★★

  • The Poughkeepsie Tapes

  • Blindspotting

    ★★★★★

  • It Started As a Joke

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★

  • Downhill

  • The Hunt

    ★★½

  • Horrible Bosses 2

    ★★

  • Horrible Bosses

    ★★★½

  • Mike Birbiglia: The New One

    ★★★★

  • James Acaster: Repertoire

    ★★★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★