• Single All the Way

    ★★★★

  • A Castle for Christmas

    ★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★½

  • 8-Bit Christmas

    ★★½

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

  • Home Sweet Home Alone

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★½

  • Father Christmas Is Back

    ½

  • Love Hard

    ★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Night Teeth

  • Robin Robin

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Squid Game

    ★★★½

  • Nightbooks

    ★★★

  • Schumacher

    ★★½

  • The Guilty

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Malignant

    ★½

  • Afterlife of the Party

    ★½

  • He's All That

    ½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • The Kissing Booth 3

    ½

  • Resort to Love

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • The Last Letter From Your Lover

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Till Death

    ★½

  • Fear Street: 1994

    ★★½

  • Good on Paper

  • Dave Chappelle: Live in Real Life

    ★★★★

  • The One and Only Dick Gregory

    ★★★★

  • Fatherhood

    ★★½

  • Luca

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★½

  • The Woman in the Window

    ★★½

  • Army of the Dead

    ★★½

  • Things Heard & Seen

  • We Broke Up

    ★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★½

  • Yes Day

    ½

  • Moxie

    ★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★

  • Willy's Wonderland

    ★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★½

  • The Map of Tiny Perfect Things

    ★★★★

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★

  • Framing Britney Spears

    ★★★½

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★

  • Together Together

    ★★★½

  • Palmer

    ★★★

  • CODA

    ★★★★★

  • The Little Things

    ★★★

  • Death to 2020

    ★★

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • A California Christmas

  • Let Them All Talk

    ★★½

  • The Claus Family

    ★★

  • Femalien: Cosmic Crush

    ½

  • Mariah Carey's Magical Christmas Special

    ★½