• Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Boxing Day

    ★★★★

  • Encanto

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★★

  • The Voyeurs

    ★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★½

  • The Wrong Missy

    ★★★★

  • Captain Marvel

    ★★★

  • Fantastic Beasts: The Crimes of Grindelwald

    ★★½

  • Hereditary

    ★★★★

  • Fantastic Beasts and Where to Find Them

    ★★★★

  • Doctor Strange

    ★★★½

  • Horrible Bosses 2

    ★★★★

  • The Final Destination

    ★½

  • Hotel for Dogs

    ★★★★★

  • Final Destination 3

    ★★★★★

  • Jeepers Creepers 2

    ★★★★★

  • Harry Potter and the Chamber of Secrets

    ★★★

  • Harry Potter and the Philosopher's Stone

    ★★★★

  • Donnie Darko

    ★★★

  • Anastasia

    ★★★★★