Sort by

kayla has logged 17 entries for films during April 2022.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Brüno

Brüno

2009
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
29
I Want You Back

I Want You Back

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
27
Everything Everywhere All at Once

Everything Everywhere All at Once

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The Alpinist

The Alpinist

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Sex and the City 2

Sex and the City 2

2010
×
★★
Edit this entry  
21
Sex and the City

Sex and the City

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
20
White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch

2022
×
★★★
Read the review Edit this entry  
18
The Batman

The Batman

2022
×
★★★½
Edit this entry  
10
Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
08
The Hot Chick

The Hot Chick

2002
×
★★½
Read the review Edit this entry  
08
The House Bunny

The House Bunny

2008
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
06
Encanto

Encanto

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Se7en

Se7en

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Doors

The Doors

1991
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Party Monster

Party Monster

2003
×
★★★
Edit this entry  
01
Pleasure

Pleasure

2021
×
★★★½
Edit this entry  
01
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★
Edit this entry