Sort by
  • Disenchanted

    ★★½

  • Spirited

    ★★★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★★

  • Do Revenge

    ★★★½

  • Bros

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★½

  • Look Both Ways

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★

  • Where the Crawdads Sing

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • Ms. Marvel

    ★★★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Choose or Die

    ★★

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Bodies Bodies Bodies

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • West Side Story

    ★★★½

  • Sing 2

    ★★★½

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • House of Gucci

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Encanto

    ★★★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

    ★★½

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Annette

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Mank

    ★★½

  • Soul

    ★★★

  • Run

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★

  • Bombshell

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★½

  • 1917

    ★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Uncut Gems

    ★½

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • A Rainy Day in New York

    ★★★

  • Spider-Man: Far From Home

    ★★★½

  • Midsommar

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★½

  • Parasite

    ★★★★

  • The Dead Don't Die

    ★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★½

  • Booksmart

    ★★★★½

  • Us

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★½

  • Taylor Swift: Reputation Stadium Tour

    ★★★★★

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★

  • Star Wars: The Last Jedi

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★★½

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★

  • Lady Bird

    ★★★½