Sort by
  • Barbie

    ★★★★★

  • Dune

  • Little Women

  • Zombieland: Double Tap

    ★★★★

  • Joker

    ★★★★★

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★★

  • It Chapter Two

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★★

  • The Lonely Island Presents: The Unauthorized Bash Brothers Experience

    ★★½

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Rocketman

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 3 – Parabellum

    ★★★★★

  • Pokémon Detective Pikachu

    ★★★

  • Avengers: Endgame

    ★★★★★

  • The Dirt

    ★★★★

  • The Beach Bum

    ★★★★

  • Us

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★★★

  • Ghosts of Sugar Land

    ★★★★

  • Polar

    ★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

    ★★★★★

  • Fyre

    ★★★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

    ★★★★½

  • Mary Queen of Scots

  • Bohemian Rhapsody

    ★★★★

  • Venom

    ★★★

  • mid90s

    ★★★

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★½

  • Billionaire Boys Club

    ★½

  • Cam

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Fallout

  • Skyscraper

    ★½

  • Sharp Objects

  • Palo Santo

    ★★★★

  • One Small Step

    ★★★★

  • Ocean's Eight

    ★★★★

  • Hurricane Bianca: From Russia with Hate

    ★½

  • BlacKkKlansman

    ★★★½

  • Deadpool 2

    ★★★★★

  • Terminal

    ★★½

  • Dirty Computer

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • 27: Gone Too Soon

    ★½

  • 6 Balloons

    ★★½

  • Ready Player One

    ★★★

  • A Quiet Place

    ★★★★

  • Leading Lady Parts

    ★★★

  • The Delinquent Season

    ★½

  • Team Darryl

    ★★★

  • Annihilation

    ★★★★

  • Why Can’t We Get Along

    ★★★

  • Black Panther

    ★★★★½

  • Studio 54

    ★★★½

  • Hereditary

    ★★★★

  • American Animals

    ★★★★

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★★★

  • Billy Star

    ★★★★

  • The Greatest Showman

    ★★½

  • Great Performers: Horror Show

    ★★★½

  • Jumanji: Welcome to the Jungle

    ★★½

  • Harry Styles at the BBC

    ★★★★★

  • Must Kill Karl

    ★★★

  • Justice League

    ★★½

  • Jack Whitehall: At Large

    ★★★

  • How the Beatles Changed the World

    ★★★★

  • Thor: Ragnarok

    ★★★★½

  • idizwadidiz

    ★★★½

  • Goodbye Christopher Robin

    ★★★½

  • Kingsman: The Golden Circle

    ★★★★

  • The Children Act

    ★★★