• The Witcher: Nightmare of the Wolf

    ★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Cruella

    ★★½

  • Another Round

    ★★★★½

  • Cats

    ½

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • I Am Easy to Find

    ★★★½

  • The Big Short

    ★★★★½

  • Nightcrawler

    ★★★★

  • The Master

    ★★★★

  • There Will Be Blood

    ★★★★★

  • Sunshine

    ★★★★

  • Caché

    ★★★★

  • Barry Lyndon

    ★★★★½