Sort by
  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★½

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★★

  • Cruella

    ★★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★★

  • Bad Trip

    ★★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★

  • Allen v. Farrow

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

    ★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★★

  • 24 Hours: Assault on the Capitol

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

  • The Croods: A New Age

    ★★★½

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★½

  • Jingle Jangle: A Christmas Journey

    ★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • Freaky

    ★★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • Robin's Wish

    ★★★★

  • Bill & Ted Face the Music

    ★★★½

  • I'll Be Gone in the Dark

    ★★★★★

  • Scoob!

    ★★½

  • Tom Segura: Ball Hog

    ★★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★★★

  • Bert Kreischer: Hey Big Boy

    ★★★★

  • The Fear Footage 2: Curse of the Tape

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★½

  • Gretel & Hansel

    ★★★★★

  • Palm Springs

    ★★★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★

  • Like a Boss

    ★★★½

  • Bad Boys for Life

    ★★★

  • Cats

    ★½

  • Star Wars: The Rise of Skywalker

    ★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★★

  • Frozen II

    ★★★★

  • Klaus

    ★★★★★

  • Doctor Sleep

    ★★★★★

  • Jay and Silent Bob Reboot

  • El Camino: A Breaking Bad Movie

    ★★★★

  • Zombieland: Double Tap

    ★★

  • Maleficent: Mistress of Evil

    ★★★½

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • A Beautiful Day in the Neighborhood

    ★★★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Hustlers

    ★★★★

  • Joker

    ★★★½

  • Haunt

    ★★★★½

  • It Chapter Two

    ★★★★★

  • I Am Patrick Swayze

    ★★★★

  • Scary Stories to Tell in the Dark

    ★★★

  • Whitney Cummings: Can I Touch It?

    ★★★½

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Crawl

    ★★★★★

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★½

  • Annabelle Comes Home

    ★★★★

  • Mike Epps: Only One Mike

    ★★★★★