• Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • Memory

    ★★

  • The Northman

    ★★★

  • The Devil You Know

    ★★

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★½

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★

  • Infinite Storm

    ★★

  • UMMA

    ★★

  • The Bad Guys

    ★★★

  • Ambulance

    ★★½

  • X

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • The Lost City

    ★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Studio 666

    ★★½

  • The Batman

    ★★★

  • Turning Red

    ★★★

  • Dog

    ★★

  • The Outfit

    ★★★

  • Uncharted

    ★★½

  • Blacklight

    ★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Jackass Forever

    ★★

  • Moonfall

    ★★

  • Alice

    ★½

  • Dual

    ★★½

  • Redeeming Love

    ★½

  • The Tiger Rising

    ★½

  • The King's Daughter

    ★★

  • The 355

    ★★

  • American Underdog

    ★★

  • A Journal for Jordan

    ★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★

  • Rumble

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★½

  • The Hating Game

    ★★

  • Nightmare Alley

    ★★½

  • West Side Story

    ★★½

  • Licorice Pizza

    ★★

  • The Unforgivable

    ★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • House of Gucci

    ★★½

  • Sing 2

    ★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★

  • Red Notice

    ★½

  • Finch

    ★★★

  • Encanto

    ★★★

  • A Mouthful of Air

    ★★

  • Eternals

    ★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★

  • Antlers

    ★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • The Rescue

    ★★★

  • The First Wave

    ★★★

  • The Harder They Fall

    ★★★

  • The Addams Family 2

    ★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★½

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★

  • Wolf

    ★½

  • Heart of Champions

    ★½

  • Cry Macho

    ★★½

  • The Humans

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★½

  • The Guilty

    ★★½