• Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • Eternals

    ★★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ½

  • Injustice

  • Muppets Haunted Mansion

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★★½

  • Lop & Ochō

    ★★★★★

  • The Elder

    ★★★★

  • T0-B1

    ★★★★

  • The Ninth Jedi

    ★★★★★

  • The Village Bride

    ★★★★★

  • The Twins

    ★★★★★

  • The Duel

    ★★★★★

  • Tatooine Rhapsody

    ★★★★★

  • Straight Outta Nowhere: Scooby-Doo! Meets Courage the Cowardly Dog

    ★★★★

  • Dear Evan Hansen

  • Halloween Kills

    ★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★★

  • Dune

    ★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • My Hero Academia: World Heroes' Mission

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • DC Showcase: Blue Beetle

    ★★★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part Two

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★

  • Trollhunters: Rise of the Titans

    ★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★★

  • America: The Motion Picture

    ★★★

  • DC Showcase: The Losers

    ★★★

  • Batman: The Long Halloween, Part One

    ★★★★

  • Luca

    ★★★★

  • Werewolves Within

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★★

  • Cruella

    ★★★

  • Justice Society: World War II

    ★★★★

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★★

  • Arlo the Alligator Boy

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★★★

  • Bad Trip

    ★★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★½

  • Nobody

    ★★★★★

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Scooby-Doo! The Sword and the Scoob

    ★★★½

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★★½

  • Tom & Jerry

    ★★

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Wish Dragon

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★½

  • Batman: Soul of the Dragon

    ★★★★

  • Burrow

    ★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★½

  • The Last Blockbuster

    ★★★

  • Songbird

  • The Croods: A New Age

    ★★★★½

  • The Lego Star Wars Holiday Special

    ★★★★

  • The Orange Years: The Nickelodeon Story

    ★★★★

  • A Creepshow Animated Special

    ★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★½

  • Psycho Goreman

    ★★★★

  • Batman: Death in the Family

    ★★★★