Sort by
  • Venom

    ★★

  • mid90s

    ★★½

  • White Boy Rick

    ★★

  • A Simple Favor

    ★★★

  • First Man

    ★★★★

  • To All the Boys I've Loved Before

    ★★★★

  • Incredibles 2

    ★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★★

  • Sorry to Bother You

    ★★★★★

  • Mandy

    ★★★★

  • Eighth Grade

    ★★★★★

  • Halloween

    ★★★★★

  • Sunrise: A Song of Two Humans

    ★★★★★