RSS feed for rena
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
03
Beauty and the Beast

Beauty and the Beast

2017
×
Read the review Edit this entry  
03
Molly's Game

Molly's Game

2017
×
★★★
Edit this entry  
03
Coco

Coco

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Amélie

Amélie

2001
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Bright

Bright

2017
×
½
Read the review Edit this entry  
15
Mean Girls

Mean Girls

2004
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Star Wars: The Last Jedi

Star Wars: The Last Jedi

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
Her

Her

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry