Sort by
  • The Viewing

    ★★★★

  • Smile

    ★★★

  • Rainbow

  • The Critic

    ★★★

  • All Quiet on the Western Front

    ★★★½

  • Brahmāstra Part One: Shiva

    ★★★

  • Blonde

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★½

  • Argentina, 1985

    ★★★★

  • Letter to My Mother for My Son

    ★★★★

  • The Final Game

    ★★★

  • Athena

    ★★★

  • TÁR

    ★★★★

  • Barbarian

    ★★★

  • The Figo Affair: The Transfer That Changed Football

    ★★★

  • Carter

  • Trainwreck: Woodstock '99

    ★★★½

  • Prey

    ★★★

  • Shamshera

    ★★★

  • Rubius X

    ★★★

  • Nope

    ★½

  • Thirteen Lives

    ★★★½

  • The Gray Man

    ★½

  • Detective vs. Sleuths

    ★½

  • Bullet Train

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • You Have to Come and See It

    ★★★

  • The Beasts

    ★★★★

  • Broker

    ★★★

  • Elvis

    ★★★½

  • Decision to Leave

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

  • Crimes of the Future

    ★★★★

  • The Stranger

    ★★★★

  • Three Thousand Years of Longing

    ★★

  • Men

    ★★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★

  • Armageddon Time

    ★★★

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Blind War

    ★½

  • xxxHOLiC

    ★★

  • K.G.F: Chapter 2

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Attack

    ★★½

  • RRR

    ★★★★

  • Incantation

    ★★

  • Ambulance

    ★★½

  • X

    ★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★

  • The Batman

    ★★★½

  • Alcarràs

    ★★★★

  • Gangubai Kathiawadi

    ★★★★

  • Lullaby

    ★★★★

  • Dark Glasses

    ★½

  • Uncharted

    ★½

  • Kimi

    ★★½

  • Jackass Forever

    ★★★½

  • JANET JACKSON.

    ★★★

  • Speak No Evil

    ★★★

  • The Midnight Maiden War

    ★★½

  • Special Delivery

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • The Matrix Resurrections

    ½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • The Hand of God: Through the Eyes of Sorrentino

    ★★★½

  • The King's Man

    ★★★

  • Don't Look Up

    ★★½