Keeker has logged 13 entries for films during February 2015.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
27
A Most Wanted Man

A Most Wanted Man

2014
×
★★
Read the review Edit this entry  
25
The Rover

The Rover

2014
×
★★½
Read the review Edit this entry  
24
What if...

What if...

2010
×
½
Read the review Edit this entry  
20
Blue Ruin

Blue Ruin

2013
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
The Babadook

The Babadook

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
13
Sin City: A Dame to Kill For

Sin City: A Dame to Kill For

2014
×
★½
Read the review Edit this entry  
10
Cold in July

Cold in July

2014
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Guardians of the Galaxy

Guardians of the Galaxy

2014
×
★★★
Edit this entry  
05
Le Week-End

Le Week-End

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
04
It Follows

It Follows

2014
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Josie and the Pussycats

Josie and the Pussycats

2001
×
★★½
Edit this entry  
02
Last Orders

Last Orders

2001
×
★½
Read the review Edit this entry  
02
Boyhood

Boyhood

2014
×
★★★★
Edit this entry