Sort by
  • Joker: Folie à Deux

  • Dune: Part Two

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Chris Rock: Selective Outrage

  • Marlon Wayans: God Loves Me

  • Creed III

    ★★★★

  • The Weeknd: Live at SoFi Stadium

  • We Have a Ghost

    ★★★

  • Unlocked

    ★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

  • Your Place or Mine

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • JUNG_E

  • You People

    ★★

  • House Party

    ★★

  • Shotgun Wedding

    ★★½

  • Hanukkah on Rye

    ★★

  • Babylon

    ★★★★

  • I Believe in Santa

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★

  • M3GAN

  • Avatar: The Way of Water

    ★★

  • A Big Fat Family Christmas

    ★½

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

  • A Christmas Mystery

    ★★

  • Elton John Live: Farewell from Dodger Stadium

  • The People We Hate at the Wedding

    ★★

  • A Christmas Story Christmas

    ★★★½

  • Disenchanted

    ★★★

  • Strange World

    ★★½

  • Christmas at the Golden Dragon

    ★★½

  • Spirited

    ★★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • I'm Totally Fine

    ★★

  • Ghosts of Christmas Always

    ★★★

  • A Cozy Christmas Inn

    ★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★★½

  • From Scratch

  • Andor

  • Guillermo del Toro's Pinocchio

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

    ★★½

  • Black Adam

    ★★½

  • Rosaline

    ★★★½

  • 20th Century Girl

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hocus Pocus 2

    ★½

  • The Munsters

    ★★½

  • Werewolf by Night

  • Confess, Fletch

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★½

  • The Menu

    ★★★½

  • Glass Onion

    ★★★★½

  • See How They Run

    ★★★½

  • The Woman King

    ★★★½

  • About Fate

    ★★

  • Blonde

  • BTS: Permission to Dance on Stage - LA

  • Pinocchio

    ★★½

  • The Banshees of Inisherin

    ★★★★

  • Empire of Light

    ★★

  • TÁR

    ★★★★½

  • Seoul Vibe

  • Me Time

    ★★

  • Samaritan

    ★★

  • Clerks III

    ★★½

  • She-Hulk: Attorney at Law

  • Mack & Rita

    ½

  • Prey

    ★★★★

  • Luck

    ★★★

  • DC League of Super-Pets

    ★★½