Sort by

Len has logged 26 entries for films during September 2012.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
30
Berberian Sound Studio

Berberian Sound Studio

2012
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Antiviral

Antiviral

2012
×
★★★
Read the review Edit this entry  
30
The Minister

The Minister

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Rust and Bone

Rust and Bone

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
29
As Luck Would Have It

As Luck Would Have It

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
29
Design of Death

Design of Death

2012
×
Read the review Edit this entry  
29
The Hunt

The Hunt

2012
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
28
Teddy Bear

Teddy Bear

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
The Ambassador

The Ambassador

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
No

No

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
25
Restrepo

Restrepo

2010
×
★★½
Read the review Edit this entry  
22
Raiders of the Lost Ark

Raiders of the Lost Ark

1981
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
22
Citizen Kane

Citizen Kane

1941
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Prestige

The Prestige

2006
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
The Stunt Man

The Stunt Man

1980
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
15
Cedar Rapids

Cedar Rapids

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
15
Logan's Run

Logan's Run

1976
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Rum Diary

The Rum Diary

2011
×
★½
Read the review Edit this entry  
09
The Long Goodbye

The Long Goodbye

1973
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Lawless

Lawless

2012
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
08
Win Win

Win Win

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
The Mechanic

The Mechanic

2011
×
★★★
Read the review Edit this entry  
03
Beverly Hills Cop

Beverly Hills Cop

1984
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Girl with the Dragon Tattoo

The Girl with the Dragon Tattoo

2011
×
Read the review Edit this entry  
02
The Change-Up

The Change-Up

2011
×
Read the review Edit this entry  
02
The Stuff

The Stuff

1985
×
★★★★
Read the review Edit this entry