Sort by
  • Grounded II: Making The Last of Us Part II

    ★★★★½

  • A Nice Jewish Boy

    ★★★

  • Une fille indigne

    ★★★★

  • Society of the Snow: Who Were We on the Mountain?

  • Wonka

    ★★½

  • Suddenly

    ★★★½

  • Napoleon

    ★★

  • The Hunger Games: The Ballad of Songbirds & Snakes

    ★★

  • Godzilla Minus One

    ★★★½

  • Leave the World Behind

    ★★★★

  • Le Sound Desoundeur

  • Strong, aussi forts que fragiles

    ★★★★

  • The Successor

    ★★★

  • The Creator

    ★★½

  • The President's Wife

    ★★★

  • A Real Job

    ★★★★

  • Spirit of Ecstasy

    ★★½

  • One Life

    ★★★½

  • Society of the Snow

    ★★★★½

  • Infested

    ★★★½

  • Les Indésirables

    ★★½

  • Dumb Money

    ★★★★

  • Daaaaaalí!

    ★★★

  • The Beast

    ★½

  • Poor Things

    ★★½

  • The Holdovers

    ★★½

  • Dogman

    ★★★

  • Super Drunk

    ★★★★

  • The Deep Dark

    ★★★

  • The Path of Excellence

    ★★★½

  • Gran Turismo

    ★★★★

  • Yannick

    ★★★

  • The Boy and the Heron

    ★★½

  • Oppenheimer

    ★★★★

  • Barbie

    ★★★

  • Sound of Freedom

    ★★★★

  • The Edge of the Blade

    ★★★

  • L'acteur

    ★★★½

  • Mission: Impossible – Dead Reckoning Part One

    ★★★

  • No Hard Feelings

    ★★★

  • Second Tour

    ★★★★

  • Spider-Man: Across the Spider-Verse

    ★★★

  • Abbé Pierre - A Century of Devotion

    ★★

  • Perfect Days

    ★★★★

  • All to Play For

    ★★★★½

  • The Taste of Things

    ★★★★

  • Just the Two of Us

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★

  • Acid

    ★★★

  • The Book of Solutions

    ★★½

  • Anatomy of a Fall

    ★★★½

  • May December

    ★★

  • Along Came Love

    ★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★½

  • The Zone of Interest

    ★★★

  • Vincent Must Die

    ★★★½

  • How to Have Sex

    ★★★★

  • Flo

    ★★★

  • The Nature of Love

    ★★★★½

  • The Goldman Case

    ★★★★

  • Monster

    ★★★★½

  • Mars Express

    ★★½

  • The Animal Kingdom

    ★★★★½

  • Jeanne du Barry

    ★★★½

  • Hawaii

    ★★½

  • The Covenant

    ★★★★

  • Soul Mates

    ★★★

  • All Your Faces

    ★★★★½

  • The Three Musketeers: D'Artagnan

    ★★★

  • Shin Kamen Rider

    ★★½

  • Bottoms

    ★★★★

  • The Crime Is Mine

    ★★½