Sort by
  • Telemarketers

    ★★★★

  • Oppenheimer

    ★★★

  • Barbie

    ★★★★

  • Asteroid City

    ★★★★

  • Killers of the Flower Moon

    ★★★★★

  • Air

    ★★

  • Reality

    ★★½

  • You Hurt My Feelings

    ★★★½

  • This Place Rules

    ★★★★

  • She Said

    ★★★

  • The Good Nurse

    ★★½

  • Glass Onion

    ★★★

  • The Fabelmans

    ★★★

  • All the Beauty and the Bloodshed

    ★★★★

  • White Noise

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Fire Island

    ★★★

  • Aftersun

    ★★★★

  • Triangle of Sadness

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★½

  • Jerrod Carmichael: Rothaniel

    ★★★½

  • Deep Water

    ★★½

  • Tony Hawk: Until the Wheels Fall Off

    ★★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Emily the Criminal

    ★★★

  • The Janes

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★½

  • Good Luck to You, Leo Grande

    ★★★

  • Downfall: The Case Against Boeing

    ★★½

  • Fire of Love

    ★★★★

  • Licorice Pizza

    ★★★½

  • Mayor Pete

  • House of Gucci

    ★★★

  • The Many Saints of Newark

    ★★★

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★★½

  • The Last Duel

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★

  • Belfast

  • Memoria

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★½

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Golden: The Journey of USA's Elite Gymnasts

    ★★★★

  • Murder Among the Mormons

  • Petite Maman

    ★★★★

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

  • Tiger

    ★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★

  • Let Them All Talk

    ★★★½

  • Heaven's Gate: The Cult of Cults

    ★★★

  • Happiest Season

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • Roald Dahl's The Witches

  • Seduced: Inside the NXIVM Cult

    ★★★½

  • Hubie Halloween

    ★★½

  • The Comey Rule

  • On the Rocks

    ★★★½

  • Another Round

    ★★★½

  • David Byrne's American Utopia

    ★★★

  • I'm Thinking of Ending Things

    ★★

  • Shiva Baby

    ★★★½

  • Class Action Park

    ★★★

  • On the Trail: Inside the 2020 Primaries

  • The King of Staten Island

    ★★

  • Da 5 Bloods

    ★★★★

  • The Lovebirds

    ★★

  • The Last Dance

    ★★★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

  • Crazy, Not Insane