kelly💗 has logged 16 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Harry Potter and the Philosopher's Stone

Harry Potter and the Philosopher's Stone

2001
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
But I'm a Cheerleader

But I'm a Cheerleader

1999
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
19
Freaky Friday

Freaky Friday

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Dolphin Tale 2

Dolphin Tale 2

2014
×
★★★
Read the review Edit this entry  
19
Dolphin Tale

Dolphin Tale

2011
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Tenet

Tenet

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
17
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Flipped

Flipped

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Unpregnant

Unpregnant

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
07
Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father

Dear Zachary: A Letter to a Son About His Father

2008
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Bombshell in Concert

Bombshell in Concert

2020
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Glass Castle

The Glass Castle

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
05
Spree

Spree

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Mortal Instruments: City of Bones

The Mortal Instruments: City of Bones

2013
×
Read the review Edit this entry