Sort by
  • Sam Morril: Same Time Tomorrow

    ★★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Nope

    ★★★★

  • South Park the Streaming Wars Part 2

    ★★★½

  • Bill Burr: Live at Red Rocks

    ★★★★

  • Dave Chappelle: What's in a Name?

    ★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★★½

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Akaash Singh: Bring Back Apu

    ★★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★½

  • The Matrix Resurrections

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • South Park: Post COVID

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★★★

  • The Rescue

    ★★★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★★

  • No Time to Die

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Jagged

    ★★★½

  • The Last Duel

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Green Knight

    ★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★

  • Kingdom: Ashin of the North

    ★★★★

  • Old

    ★★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★½

  • Titane

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★★★½

  • Black Widow

    ★★★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • The Wisdom of Trauma

    ★★★★★

  • Army of the Dead

    ★★★½

  • Mortal Kombat

    ★★★½

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★★½

  • kid 90

    ★★★★

  • South Park Vaccination Special

    ★★★★

  • Coming 2 America

    ★★★½

  • Space Sweepers

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • Wonder Woman 1984

    ★★★

  • The Call

    ★★★★

  • Dave Chappelle: Unforgiven

    ★★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★★

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★★

  • BLACKPINK: Light Up the Sky

    ★★★★★

  • The Haunting of Bly Manor

    ★★★★½

  • The Bee Gees: How Can You Mend a Broken Heart

    ★★★★

  • The Phenomenon

    ★★★½

  • South Park: The Pandemic Special

    ★★★★

  • Nomadland

    ★★★★

  • David Blaine: Ascension

    ★★★★

  • Tenet

    ★★★★

  • 8:46

    ★★★★★

  • Mark Normand: Out To Lunch

    ★★★★★

  • Beastie Boys Story

    ★★★★★