Sort by
  • Barbarian

    ★★★½

  • Prey

    ★★★½

  • Nope

    ★★★½

  • Crimes of the Future

    ★★★★½

  • Men

    ★½

  • The Northman

    ★★★

  • Morbius

  • X

    ★★★

  • The Batman

    ★★

  • Turning Red

    ★★½

  • Kimi

    ★★★★

  • Death on the Nile

    ★★

  • Watcher

    ★★★

  • Scream

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★½

  • Antlers

    ★★½

  • Robin Robin

    ★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★

  • The Black Phone

    ★★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★★★

  • Halloween Kills

    ★½

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Marcel the Shell with Shoes On

    ★★★½

  • Dune

    ★★★★

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★½

  • Mortal Kombat Legends: Battle of the Realms

    ★★★

  • Candyman

    ★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★½

  • Mad God

    ★★★★

  • Demonic

    ★½

  • The Green Knight

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Pig

    ★★★

  • The Windshield Wiper

  • Titane

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • No Sudden Move

    ★★★★

  • Bestia

    ★★★★

  • Mortal Kombat

    ★½

  • Godzilla vs. Kong

  • Prisoners of the Ghostland

    ★★★

  • Affairs of the Art

    ★★★★

  • In the Earth

    ★★★½

  • Censor

    ★★½

  • The Empty Man

    ★★★★

  • Psycho Goreman

    ★★★½

  • The Wolf of Snow Hollow

    ★★★★

  • Freaky

    ★★★½

  • Caveat

    ★★★

  • Shadow in the Cloud

    ★★★

  • The New Mutants

    ★★★½

  • Tenet

    ★★½

  • Unhinged

    ★★★

  • Mortal Kombat Legends: Scorpion's Revenge

    ★★★

  • BoxBallet

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★½

  • Possessor

    ★★★★

  • Relic

    ★★★½

  • Sonic the Hedgehog

    ★½

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★½

  • The Night House

    ★★★★

  • Amulet

    ★★★½

  • Underwater

    ★★

  • The Grudge

    ★★

  • Cats

  • Little Women

    ★★★★½

  • The Fall

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★½

  • VFW

    ★★★½