RSS feed for Kenneth
  • Lean on Pete

    ★★★½

  • Aquaman

    ★★½

  • Mary Poppins Returns

    ★★★½

  • Can You Ever Forgive Me?

    ★★★½

  • Persepolis

    ★★★★★

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Lion

    ★★★

  • The Ballad of Buster Scruggs

    ★★★★

  • #Roxy

    ★★

  • The Nutcracker and the Four Realms

    ★★★½

  • The Happy Prince

    ★★★

  • The Old Man & the Gun

    ★★

  • Green Book

    ★★★½

  • Boy Erased

    ★★★★½

  • Everybody Knows

    ★★★½

  • They'll Love Me When I'm Dead

    ★★

  • The Grief of Others

    ★★½

  • 22 July

    ★★★★