RSS feed for KennyMadison

KennyMadison has logged 32 entries for films during February 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Taylor Swift: The Man

Taylor Swift: The Man

2020
×
★★★
Edit this entry  
29
The Rundown

The Rundown

2003
×
★★★
Edit this entry  
23
Casino Royale

Casino Royale

2006
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
23
The Wolverine

The Wolverine

2013
×
★★★
Edit this entry  
23
Short Circuit 2

Short Circuit 2

1988
×
½
Read the review Edit this entry  
22
Portrait of a Lady on Fire

Portrait of a Lady on Fire

2019
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
To All the Boys: P.S. I Still Love You

To All the Boys: P.S. I Still Love You

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
Before Midnight

Before Midnight

2013
×
★★★★★
Edit this entry  
22
Before Sunset

Before Sunset

2004
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
22
The Miseducation of Cameron Post

The Miseducation of Cameron Post

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
20
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★
Edit this entry  
17
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★
Edit this entry  
17
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★
Read prior review Edit this entry  
17
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
16
Ant-Man and the Wasp

Ant-Man and the Wasp

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
15
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Super Mario Bros.

Super Mario Bros.

1993
×
★★★
Edit this entry  
14
Sonic the Hedgehog

Sonic the Hedgehog

2020
×
★★
Edit this entry  
11
Team Darryl

Team Darryl

2018
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
Spider-Man: Homecoming

Spider-Man: Homecoming

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Guardians of the Galaxy Vol. 2

Guardians of the Galaxy Vol. 2

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
08
Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

Harold & Kumar Escape from Guantanamo Bay

2008
×
★★
Read the review Edit this entry  
08
Team Thor: Part 2

Team Thor: Part 2

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
06
Harold & Kumar Go to Amsterdam

Harold & Kumar Go to Amsterdam

2008
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Arrival of a Train at La Ciotat

The Arrival of a Train at La Ciotat

1896
×
Read the review Edit this entry  
04
Doctor Strange

Doctor Strange

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Harold & Kumar Go to White Castle

Harold & Kumar Go to White Castle

2004
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Point Break

Point Break

1991
×
★★★
Edit this entry  
01
Captain America: Civil War

Captain America: Civil War

2016
×
★★★★
Read the review Edit this entry