• Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • Four

    ★★★

  • Mare of Easttown

    ★★★★★

  • First Cow

    ★★★½

  • A Shaun the Sheep Movie: Farmageddon

    ★★★½

  • Wolfwalkers

    ★★★

  • Opera

    ★★★

  • Yes-People

    ★★★

  • If Anything Happens I Love You

    ★★★★½

  • Genius Loci

    ★★½

  • Burrow

    ★★★½

  • Over the Moon

    ★★

  • Onward

    ★★★½

  • White Eye

    ★★★

  • The Letter Room

    ★★★½

  • Two Distant Strangers

    ★★★½

  • The Present

    ★★★★

  • Feeling Through

    ★★★½