• Not Okay

    ★★★

  • Nope

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★

  • Lightyear

    ★★★★

  • Ms. Marvel

    ★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★★

  • Men

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★½

  • Moon Knight

    ★★★★½

  • Morbius

    ★½

  • The Bad Guys

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★½

  • Uncharted

    ★★★

  • Fresh

    ★★★

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★★

  • Jujutsu Kaisen 0

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★½

  • West Side Story

    ★★

  • Licorice Pizza

    ★★★

  • Hawkeye

    ★★★½

  • Home Sweet Home Alone

  • The Simpsons in Plusaversary

  • All Too Well: The Short Film

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★

  • Red Notice

    ★★★

  • Encanto

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★½

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • Squid Game

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★★½

  • Dune

    ★★★★½

  • King Richard

    ★★★½

  • He's All That

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★½

  • Free Guy

    ★★★

  • The Green Knight

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★½

  • Black Widow

    ★★★½

  • The Simpsons: The Good, the Bart, and the Loki

  • Luca

    ★★★★

  • Far from the Tree

  • Loki

    ★★★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • The Conjuring: The Devil Made Me Do It

    ★★½

  • Cruella

    ★★★½

  • Maggie Simpson in The Force Awakens from Its Nap

  • 22 vs. Earth

  • Tokyo Revengers

    ★★★★

  • Save Ralph

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★

  • Nobody

    ★★★★

  • The Fallout

    ★★½

  • Us Again

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★★

  • Flora & Ulysses

  • Tom & Jerry

    ★★½

  • Pilots

  • Cookie Num Num

  • Dancing with the Cars

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Three Heads

  • A Day in the Life of the Dead

  • Chore Day - The Incredibles Way

  • Fluffy Stuff with Ducky & Bunny: Love