• Happiest Season

    ★★★

  • Hillbilly Elegy

    ½

  • Borat Subsequent Moviefilm

  • Hubie Halloween

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • #Alive

    ★★★

  • Eric Andre: Legalize Everything

    ★★

  • Tiger King: Murder, Mayhem and Madness

    ★★★

  • The Invisible Man

    ★★★

  • Ted Bundy: Falling for a Killer

    ★★★½

  • Horse Girl

    ★★★½

  • Palm Springs

    ★★½

  • Shirley

    ★★★½

  • Demon House

    ★★★

  • Little Women

    ★★★★

  • Queen & Slim

    ★★½

  • Jay and Silent Bob Reboot

    ★½

  • The Irishman

    ★★★★

  • Saria

    ★★★

  • Between Two Ferns: The Movie

    ★★★

  • The Cleansing Hour

    ★★½

  • Jojo Rabbit

    ★★

  • Color Out of Space

    ★★

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★

  • Uncut Gems

    ★★★★

  • Judy

    ★★½

  • Marriage Story

    ★★★

  • Hair Love

    ★★★★

  • Vivarium

    ★★½

  • Daughter

    ★★½

  • Midsommar

    ★★

  • Memorable

    ★★★

  • Toy Story 4

    ★★★

  • Parasite

    ★★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★

  • Portrait of a Lady on Fire

    ★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★½

  • Rocketman

  • The Dead Don't Die

    ★★½

  • John Wick: Chapter 3 - Parabellum

    ★★★½

  • The Neighbors' Window

    ★★★

  • The Room

  • Guava Island

  • Us

    ★★★½

  • The Art of Self-Defense

    ★★★

  • Booksmart

    ★★★½

  • The Peanut Butter Falcon

    ★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★½

  • Lorena

    ★★★★

  • Big Time Adolescence

    ★★½

  • Them That Follow

    ★★★

  • The Last Black Man in San Francisco

    ★★★★

  • The Farewell

    ★★★★

  • Hail Satan?

    ★★★★

  • Conversations with a Killer: The Ted Bundy Tapes

  • Kitbull

    ★★★½

  • Ralph Breaks the Internet

    ★★½

  • Nefta Football Club

    ★★★½

  • A Sister

    ★★★½

  • Her Smell

    ★★★★

  • If Beale Street Could Talk

    ★★★½

  • mid90s

    ★★

  • Brotherhood

    ★★½

  • Beautiful Boy

    ★★

  • At Eternity's Gate

    ★★★

  • Suspiria

    ★★★½

  • A Star Is Born

    ★★★★

  • The Great Buster: A Celebration

    ★★½

  • The Favourite

    ★★★½

  • Skin

  • Crazy Rich Asians

    ★★★