Sort by
  • Ordinary People

    ★★★½

  • Top Gun: Maverick

    ★★½

  • Sleuth

    ★★★

  • Crimes of the Future

    ★★½

  • Scarface

    ★★★½

  • Men

    ★★

  • Landscape in the Mist

    ★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★

  • Goodbye, Dragon Inn

    ★★★

  • Out of the Past

    ★★★★

  • Platoon

    ★★★½

  • The Northman

    ★★★

  • Windfall

    ★★½

  • The Witch

    ★★★½

  • Inland Empire

    ★★★★½

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★½

  • Open Your Eyes

    ★★½

  • The Inventor: Out for Blood in Silicon Valley

    ★★½