• Prey

    ★★★½

  • Not Okay

    ★★½

  • Bullet Train

    ★★½

  • The Gray Man

    ★★½

  • Thor: Love and Thunder

    ★★½

  • Beavis and Butt-Head Do the Universe

    ★★★

  • Jerry & Marge Go Large

    ★★½

  • Spiderhead

    ★★★

  • Minions: The Rise of Gru

    ★★★

  • Ms. Marvel

    ★★½

  • Lightyear

    ★★½

  • Fire Island

    ★★★½

  • South Park the Streaming Wars

    ★★

  • Obi-Wan Kenobi

    ★★★

  • Interceptor

  • The Bob's Burgers Movie

    ★★★½

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★

  • Men

    ★★★

  • Jackass 4.5

    ★★★½

  • Chip 'n Dale: Rescue Rangers

    ★★★

  • Firestarter

    ★½

  • Senior Year

  • Top Gun: Maverick

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★

  • All the Old Knives

    ★★★

  • The Northman

    ★★★★★

  • Moon Knight

    ★★½

  • Morbius

    ★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★½

  • The Bubble

    ★½

  • RRR

    ★★★★

  • Deep Water

    ★★★

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★½

  • Apollo 10½: A Space Age Childhood

    ★★★

  • The Lost City

    ★★★

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • Windfall

    ★★★

  • The Adam Project

    ★★

  • The Contractor

    ★★½

  • No Exit

    ★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Turning Red

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

  • Uncharted

    ★★½

  • I Want You Back

    ★★★

  • Kimi

    ★★★½

  • Marry Me

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★

  • Jackass Forever

    ★★★★

  • Cha Cha Real Smooth

    ★★★★

  • Fresh

    ★★★½

  • Gold

    ★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Scream

    ★★★½

  • Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

    ★★★½

  • Reno 911! The Hunt for QAnon

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • South Park: Post COVID: The Return of COVID

    ★★★

  • The Matrix Resurrections

    ★★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★½

  • Being the Ricardos

    ★★½

  • Don't Look Up

    ★★½

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • West Side Story

    ★★★★★

  • South Park: Post COVID

    ★★★

  • Resident Evil: Welcome to Raccoon City

    ★★

  • House of Gucci

    ★★★½

  • Hawkeye

    ★★½

  • The Simpsons in Plusaversary