• Nope

    ★★★★

  • Bullet Train

    ★★★★

  • Thor: Love and Thunder

    ★★★★

  • The Man From Toronto

    ★★★

  • The Princess

    ★★★½

  • Spiderhead

    ★★★½

  • Interceptor

    ★★★

  • Elvis

    ★★★★

  • Jurassic World Dominion

    ★★★★★

  • The Hall: Honoring the Greats of Stand-Up

    ★★★

  • Firestarter

    ★★★

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★★★

  • The Northman

    ★★★★½

  • Morbius

    ★★★½

  • Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore

    ★★★½

  • The Bubble

    ★★★½

  • Ambulance

    ★★★½

  • X

    ★★★★½

  • The Unbearable Weight of Massive Talent

    ★★★½

  • The Lost City

    ★★★½

  • The Adam Project

    ★★★½

  • The Batman

    ★★★★

  • Texas Chainsaw Massacre

    ★★★

  • Uncharted

    ★★★★

  • Blacklight

    ★★★

  • Death on the Nile

    ★★★★

  • The Woman in the House Across the Street from the Girl in the Window

    ★★★

  • Gold

    ★★★

  • Scream

    ★★★★

  • The 355

    ★★★

  • The King's Man

    ★★★½

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★★

  • VOIR

    ★★★★

  • Nightmare Alley

    ★★★½

  • A Boy Called Christmas

    ★★★★

  • Jonas Brothers Family Roast

    ★★½

  • Home Sweet Home Alone

    ★★½

  • Clifford the Big Red Dog

    ★★★

  • Operation Mincemeat

    ★★★

  • Red Notice

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★½

  • Eternals

    ★★★½

  • Night Teeth

    ★★★½

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★½

  • Antlers

    ★★★½

  • The Harder They Fall

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • No One Gets Out Alive

    ★★★½

  • Attack of the Hollywood Clichés!

    ★★★

  • The Black Phone

    ★★★★

  • There's Someone Inside Your House

    ★★★½

  • Nightbooks

    ★★★½

  • Kate

    ★★★½

  • Halloween Kills

    ★★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

    ★★★½

  • Malignant

    ★★★★½

  • Vacation Friends

    ★★★½

  • He's All That

    ★★½

  • Candyman

    ★★★½

  • Reminiscence

    ★★★

  • The Protégé

    ★★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★★★

  • Aftermath

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★★★½

  • The Cursed

    ★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Old

    ★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★★★½