• Moon Knight

    ★★★★

  • The King's Man

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★★

  • Kelly Clarkson Presents: When Christmas Comes Around

    ★★★★★

  • All Too Well: The Short Film

    ★★★★★

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★★

  • Eternals

    ★★★

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★★

  • Loki

    ★★★

  • Friends: The Reunion

    ★★★★

  • WandaVision

    ★★★★★

  • It Chapter Two

    ★★★★★

  • Ready or Not

    ★★★★

  • Murder Mystery

    ★★★

  • Shazam!

    ★★★★

  • Instant Family

    ★★★★★

  • Avengers: Infinity War

    ★★★★★

  • Status Update

  • Black Mirror: Black Museum

    ★★★★½

  • Black Mirror: Metalhead

    ★½

  • Black Mirror: Hang the DJ

    ★★½

  • Black Mirror: Crocodile

    ½

  • Black Mirror: Arkangel

    ★★★

  • Black Mirror: USS Callister

    ★★★★

  • Announcement

    ★★★★★

  • Black Mirror: Hated in the Nation

    ★★★★★

  • Black Mirror: Men Against Fire

    ★★★★

  • Black Mirror: San Junipero

    ★★½

  • Black Mirror: Shut Up and Dance

    ★★★

  • Black Mirror: Playtest

    ★★★

  • Black Mirror: Nosedive

    ★★★★★

  • Sing

    ★★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 2

    ★★★

  • Black Mirror: White Christmas

    ★★★★★

  • The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

    ★★★★½

  • Captain America: The Winter Soldier

    ★★★★★

  • The Hunger Games: Catching Fire

    ★★★★

  • Teen Beach Movie

  • Black Mirror: The Waldo Moment

    ½

  • Black Mirror: White Bear

    ★★★

  • Black Mirror: Be Right Back

    ★★★★★

  • The Hunger Games

    ★★★½

  • Black Mirror: The Entire History of You

    ★★★★

  • Black Mirror: Fifteen Million Merits

    ★★½

  • Black Mirror: The National Anthem

    ★★★

  • The Last Airbender

  • Iron Man 2

  • Wizards of Waverly Place: The Movie

    ★★★★

  • Up

    ½

  • Hannah Montana: The Movie

    ★★★★★

  • Disturbia

    ★★★★★

  • American Idol: The Worst of Seasons 1-4

    ★★★★★

  • The Polar Express

    ★★★★★

  • 50 First Dates

    ★★★½

  • Wrong Turn

    ★★★★★

  • Battle Royale

    ★★★★

  • Selena

    ★★★★★

  • Boyz n the Hood

    ★★★★★

  • Good News

    ½