• Olaf Presents

  • Red Notice

    ★★★

  • Finch

    ★★★★

  • Army of Thieves

    ★★★

  • Antlers

    ★★

  • The Harder They Fall

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★

  • No Time to Die

    ★★

  • V/H/S/94

    ★★★

  • There's Someone Inside Your House

  • Midnight Mass

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Squid Game

  • Cry Macho

    ★★★½

  • The Eyes of Tammy Faye

    ★½

  • The Guilty

    ★★★

  • Kate

    ★★

  • Dear Evan Hansen

  • Copshop

    ★★½

  • Halloween Kills

    ★★★½

  • Old Henry

    ★★★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Zone 414

    ★½

  • Spencer

    ★★★

  • Dune

    ★★★★½

  • The Card Counter

    ★★★★

  • Malignant

    ★★★★½

  • Candyman

    ★★½

  • The Protégé

    ★★★★

  • Reminiscence

    ★★½

  • Yakuza Princess

    ★½

  • Sweet Girl

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★

  • Don't Breathe 2

  • Beckett

    ★★★½

  • Free Guy

    ★★½

  • The Trip

    ★★½

  • The Last Mercenary

    ★★

  • Demonic

  • The Green Knight

    ★★★

  • The Suicide Squad

    ★★★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★★★

  • Woodstock 99: Peace, Love, and Rage

    ★★★★

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★

  • Old

    ★★★½

  • Pig

    ★★★★½

  • Fear Street: 1666

    ★½

  • Memoria

    ★★★½

  • Jolt

    ★★

  • Gunpowder Milkshake

    ★½

  • Titane

    ★★★★

  • Lamb

    ★★★★

  • The French Dispatch

    ★★★★

  • Cow

    ★★

  • Stillwater

    ★★★½

  • Fear Street: 1978

    ★★

  • Space Jam: A New Legacy

  • Black Widow

    ★★★½

  • Annette

    ★★½

  • Till Death

    ★★

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★★½

  • The Forever Purge

    ★½

  • The Tomorrow War

    ★★★

  • The Deep House

    ★★

  • The Birthday Cake

  • No Sudden Move

    ★★★½

  • Luca

    ★★½

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★

  • The Beta Test

    ★★★★½

  • We Need to Do Something