Sort by
  • The Mother

    ★½

  • Quasi

  • The Pope's Exorcist

    ★★★½

  • The Super Mario Bros. Movie

    ★★½

  • Renfield

    ★★★★½

  • Murder Mystery 2

    ★★★

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★★

  • From Black

    ★★★★

  • Shazam! Fury of the Gods

    ★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

  • Scream VI

    ★★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • 65

    ★★

  • Champions

  • We Have a Ghost

    ★½

  • Cocaine Bear

    ★★★

  • The Strays

    ★★★½

  • Ant-Man and the Wasp: Quantumania

    ★★

  • Knock at the Cabin

    ★★★

  • Winnie the Pooh: Blood and Honey

  • Infinity Pool

    ★★★★

  • Polite Society

    ★★★★½

  • STILL: A Michael J. Fox Movie

    ★★★★½

  • Missing

    ★★★

  • There's Something Wrong with the Children

    ★★★★

  • You People

    ★★★½

  • Plane

    ★★★½

  • Operation Fortune: Ruse de Guerre

    ★★★

  • Shotgun Wedding

    ★★★½

  • Christmas Carole

    ★★★

  • The Pale Blue Eye

    ★½

  • Scare Package II: Rad Chad’s Revenge

    ★★★★

  • The Apology

    ★★★★

  • The Christmas Tapes

    ★★★

  • It's a Wonderful Binge

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Your Christmas Or Mine?

    ★★★½

  • Violent Night

    ★★★★

  • The Guardians of the Galaxy Holiday Special

    ★★½

  • Christmas on Mistletoe Farm

  • Scrooge: A Christmas Carol

    ★½

  • Strange World

    ★★★

  • Spirited

    ★★½

  • Falling for Christmas

    ★★★

  • The Murmuring

    ★★½

  • The Viewing

    ★★★

  • Dreams in the Witch House

    ★★½

  • Pickman's Model

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

  • The Outside

    ★★

  • The Autopsy

    ★★★½

  • Graveyard Rats

    ★★★★

  • Lot 36

    ★★★½

  • Influencer

    ★★★★

  • The Curse of Bridge Hollow

  • Re/Member

    ★½

  • Unwelcome

    ★½

  • She Said

    ★★★★

  • Black Adam

    ★★½

  • Matriarch

    ★★★★

  • Grimcutty

    ★★★½

  • Halloween Ends

    ★★

  • Christmas Bloody Christmas

    ★★★

  • Mr. Harrigan's Phone

    ★★★

  • Nocebo

    ★★★½

  • Till

    ★★★★

  • My Best Friend's Exorcism

    ★★★

  • Hellraiser

    ★★★½

  • Bring It On: Cheer Or Die

    ★½