nastya has logged 14 entries for films during 2019.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
06
Spider-Man: Far from Home

Spider-Man: Far from Home

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
28
Charlie's Angels

Charlie's Angels

2000
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
12
Before Sunrise

Before Sunrise

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
30
Avengers: Endgame

Avengers: Endgame

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
10
My Name Is Lady Gaga

My Name Is Lady Gaga

2018
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
09
Call Me by Your Name

Call Me by Your Name

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
07
Captain Marvel

Captain Marvel

2019
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Big Little Lies

Big Little Lies

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
Big Little Lies

Big Little Lies

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Hunger Games: Catching Fire

The Hunger Games: Catching Fire

2013
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
03
Clueless

Clueless

1995
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
04
Interstellar

Interstellar

2014
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
04
Avengers: Infinity War

Avengers: Infinity War

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry