• Brazen

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • Anonymously Yours

    ★★

  • Don't Look Up

    ★★★½

  • David and the Elves

    ★½

  • Back to the Outback

    ★★★½

  • Single All the Way

    ★★★½

  • Anything Goes

    ★★★★

  • Hawkeye

    ★★★★★

  • The Princess Switch 3: Romancing the Star

  • Love Hard

    ★★

  • Red Notice

    ★★

  • Army of Thieves

    ★★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • Ghostbusters: Afterlife

    ★★★★

  • Quant

    ★★★★½

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★

  • No Time to Die

    ★★★★★

  • Falling for Figaro

  • Kate

    ★★★★

  • Spencer

    ★★★½

  • Afterlife of the Party

    ★★

  • The Protégé

  • Reminiscence

    ★★★½

  • Sweet Girl

    ★★½

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★½

  • Beckett

    ★★★

  • Free Guy

    ★★★★★

  • The Last Mercenary

  • The Suicide Squad

    ★★½

  • Jungle Cruise

    ★★★½

  • Blood Red Sky

    ★★½

  • Snake Eyes: G.I. Joe Origins

    ★★★½

  • Black Widow

    ★★★★★

  • The Tomorrow War

    ★★★★★

  • Hitman's Wife's Bodyguard

    ★★★½

  • Everybody's Talking About Jamie

    ★★★★

  • Loki

    ★★★½

  • Awake

    ★★★

  • In the Heights

    ★★★½

  • Cruella

    ★★★★

  • I Am All Girls

    ★★½

  • The Woman in the Window

    ★★★½

  • Army of the Dead

    ★★★★

  • Those Who Wish Me Dead

    ★★★★

  • Things Heard & Seen

    ★★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★½

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★★½

  • Stowaway

    ★★

  • Thunder Force

    ★★★

  • A Week Away

    ★½

  • Seaspiracy

    ★★★★★

  • The Falcon and the Winter Soldier

    ★★★★★

  • Nobody

    ★★★★★

  • Operation Varsity Blues: The College Admissions Scandal

    ★★★★

  • Moxie

    ★★★★

  • Fear of Rain

    ★★★½

  • To All the Boys: Always and Forever

    ★★★½

  • WandaVision

    ★★★★★

  • The Dig

    ★★★★★

  • Burrow

    ★½

  • A California Christmas

    ★★★

  • Songbird

    ★½

  • The Claus Family

    ★★

  • The Prom

    ★★★½

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★★

  • Black Narcissus

  • The Princess Switch: Switched Again

    ★★

  • The Christmas Chronicles: Part Two

    ★★

  • Operation Christmas Drop

    ½

  • Holidate

    ★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★★