• Master

    ★★★½

  • Black Swan

    ★★★★½

  • Sharp Stick

    ★★½

  • Fresh

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★½

  • Luca

    ★★★★½

  • Rear Window

    ★★★★

  • What's Your Number?

    ★★★

  • Bernie

    ★★★

  • Rope

    ★★★★½

  • Together Together

    ★★★★½

  • Rita Moreno: Just a Girl Who Decided to Go for It

    ★★★★★

  • Weekend

    ★★★★★

  • An Angel at My Table

    ★★★★

  • Bergman Island

    ★★★★★

  • Drive My Car

    ★★★★½

  • Enough Said

    ★½

  • Scream

    ★★★★