• The Beatles: Get Back

    ★★★★★

  • House of Gucci

    ★★★

  • Eternals

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • No Time to Die

    ★★★

  • Eternally Younger Than Those Idiots

    ★★★½

  • Last Night in Soho

    ★★★½

  • Dune

  • Candyman

    ★★★

  • Free Guy

    ★★½

  • The Suicide Squad

    ★★

  • The French Dispatch

    ★★★★½

  • Satoshi Kon: The Illusionist

    ★★★

  • Annette

    ★★★★

  • In the Heights

    ★★★

  • Bo Burnham: Inside

    ★★★★

  • F9

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★

  • Star Wars Biomes

  • The Mitchells vs. The Machines

    ★★★½

  • Teset

  • Save Ralph

  • Time

    ★★★½

  • Motorcyclist's Happiness Won't Fit Into His Suit

    ★★★½

  • Bad Trip

    ★★★

  • Godzilla vs. Kong

    ★★★

  • Nobody

    ★★★

  • Vadim on a Walk

    ★★★★

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Us Again

  • Shangri-La

  • Barb & Star Go to Vista Del Mar

    ★★★½

  • The Witches of the Orient

    ★★★

  • Drifting

    ★★★½

  • Framing Britney Spears

  • Judas and the Black Messiah

    ★★★★

  • The Edge of Daybreak

    ★★½

  • The Sparks Brothers

    ★★★★

  • The Nightwalk

    ★★½

  • Euphoria: F*ck Anyone Who’s Not a Sea Blob

  • Pretend It's a City

    ★★★★★

  • Yearly Departed

  • Burrow

  • Wonder Woman 1984

    ★½

  • Euphoria: Trouble Don't Last Always

  • Under the Heavens

    ★★★½

  • Nate: A One Man Show

    ★★★★

  • Ma Rainey's Black Bottom

    ★★★

  • Radiograph of a Family

    ★★★½

  • One Second Champion

    ★★★½

  • Ulbolsyn

    ★★★★½

  • The Way We Keep Dancing

    ★★★

  • The Lego Star Wars Holiday Special

  • Receiver

  • Colin Quinn & Friends: A Parking Lot Comedy Show

    ★★★½

  • Mank

    ★★★★

  • A Leg

    ★★★★

  • A Leave

    ★★★★

  • Derek DelGaudio's In & of Itself

    ★★★★½

  • Keep Rolling

    ★★★½

  • Borat Subsequent Moviefilm

    ★★★

  • An Evening with Tim Heidecker

    ★★★★

  • Septet: The Story of Hong Kong

    ★★★

  • Soul

    ★★★★

  • Lizard

    ★★★

  • Hubie Halloween

    ★★★

  • David Attenborough: A Life on Our Planet

    ★★★½

  • The Last Hillbilly

    ★★★

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★

  • êmîcêtôcêt: Many Bloodlines

  • Rifkin's Festival

    ★★★

  • My Missing Valentine

    ★★★