Sort by
  • Fast X

    ★★½

  • Hannah Gadsby: Something Special

  • Are You There God? It's Me, Margaret.

    ★★★★

  • John Mulaney: Baby J

  • Beau Is Afraid

    ★★½

  • BEEF

    ★★★½

  • Renfield

    ★★

  • Mae Martin: SAP

  • Air

    ★★★½

  • Evil Dead Rise

    ★★★

  • John Wick: Chapter 4

    ★★★★

  • Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves

    ★★★

  • Chang Can Dunk

    ★★★

  • Scream VI

    ★★★

  • Daisy Jones & the Six

    ★★★

  • Cocaine Bear

    ★½

  • Your Place or Mine

    ★½

  • Creed III

    ★★★½

  • Sharper

    ★★½

  • 80 for Brady

    ★★★

  • Knock at the Cabin

    ★★

  • Sisu

    ★★★½

  • Rye Lane

    ★★★★

  • Smoke Sauna Sisterhood

    ★★★½

  • Passages

    ★★★½

  • Mutt

    ★★★

  • Landscape with Invisible Hand

    ★★★

  • A Little Prayer

    ★★½

  • The Accidental Getaway Driver

    ★★½

  • A Thousand and One

    ★★★½

  • All Dirt Roads Taste of Salt

    ★★★

  • Shortcomings

    ★★★

  • You Hurt My Feelings

    ★★★

  • Scrapper

    ★★★½

  • Jamojaya

    ★★

  • Infinity Pool

    ★★½

  • The Eternal Memory

    ★★★

  • Beyond Utopia

    ★★★★

  • The Persian Version

    ★★½

  • Slow

    ★★★½

  • Cat Person

    ★★

  • The Starling Girl

    ★★½

  • Kokomo City

    ★★★★

  • Eileen

    ★★★

  • Theater Camp

    ★★★½

  • Polite Society

    ★★★½

  • Magazine Dreams

    ★★★½

  • Heroic

    ★★★

  • Fancy Dance

    ★★★½

  • Mamacruz

    ★★★

  • Fremont

    ★★★

  • Missing

    ★★★

  • Run Rabbit Run

    ★★

  • Cassandro

    ★★★

  • Sometimes I Think About Dying

    ★★★

  • Shayda

    ★★★

  • Radical

    ★★★

  • Plane

    ★★½

  • The Lying Life of Adults

  • Babylon

    ★★★

  • Puss in Boots: The Last Wish

    ★★★½

  • M3GAN

    ★★★½

  • Avatar: The Way of Water

    ★★★★

  • Violent Night

    ★★★½

  • Something from Tiffany's

    ★★½

  • Fleishman Is in Trouble

  • Falling for Christmas

    ★★

  • Selena Gomez: My Mind & Me

    ★★½

  • Talk to Me

    ★★★½

  • The Viewing

    ★★★½

  • The Murmuring

    ★★★

  • Black Panther: Wakanda Forever

    ★★