kevinyang has logged 26 entries for films during September 2020.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
Yellow Rose

Yellow Rose

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Once Upon a River

Once Upon a River

2019
×
★★½
Edit this entry  
28
Another Round

Another Round

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Enola Holmes

Enola Holmes

2020
×
★★
Edit this entry  
27
Lux Æterna

Lux Æterna

2019
×
★★★
Read the review Edit this entry  
26
Nomadland

Nomadland

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
24
Alone

Alone

2020
×
★★★
Edit this entry  
24
All In: The Fight for Democracy

All In: The Fight for Democracy

2020
×
★★★½
Edit this entry  
24
Residue

Residue

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
An American Pickle

An American Pickle

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
20
Love Fraud

Love Fraud

2020
×
★★★
Edit this entry  
19
Lost Girls & Love Hotels

Lost Girls & Love Hotels

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
18
Antebellum

Antebellum

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
17
Pieces of a Woman

Pieces of a Woman

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
16
The Devil All the Time

The Devil All the Time

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Mulan

Mulan

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
14
Days

Days

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
12
Undine

Undine

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
11
Shiva Baby

Shiva Baby

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
10
The Babysitter: Killer Queen

The Babysitter: Killer Queen

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
09
The Social Dilemma

The Social Dilemma

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Feels Good Man

Feels Good Man

2020
×
★★★½
Edit this entry  
06
I'm Thinking of Ending Things

I'm Thinking of Ending Things

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Shithouse

Shithouse

2020
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
02
All Together Now

All Together Now

2020
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
The Surrogate

The Surrogate

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry