kevinyang has logged 32 entries for films during February 2021.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
26
Billie Eilish: The World's a Little Blurry

Billie Eilish: The World's a Little Blurry

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
26
Jockey

Jockey

2021
×
★★★
Edit this entry  
25
Dea

Dea

2021
×
★★★
Edit this entry  
24
The Map of Tiny Perfect Things

The Map of Tiny Perfect Things

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
22
The Sleeping Negro

The Sleeping Negro

2021
×
★★★
Edit this entry  
22
I Care a Lot

I Care a Lot

2020
×
★★½
Read the review Edit this entry  
21
News of the World

News of the World

2020
×
★★½
Edit this entry  
19
Teenage Emotions

Teenage Emotions

2021
×
★★★
Edit this entry  
15
The Human Voice

The Human Voice

2020
×
★★★
Read the review Edit this entry  
15
Framing Britney Spears

Framing Britney Spears

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
14
Barb & Star Go to Vista Del Mar

Barb & Star Go to Vista Del Mar

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
13
To All the Boys: Always and Forever

To All the Boys: Always and Forever

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
11
The Little Things

The Little Things

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
07
Supernova

Supernova

2020
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Judas and the Black Messiah

Judas and the Black Messiah

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
06
Two of Us

Two of Us

2019
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Wild Mountain Thyme

Wild Mountain Thyme

2020
×
★½
Read the review Edit this entry  
05
Mother Schmuckers

Mother Schmuckers

2021
×
★½
Edit this entry  
04
Strawberry Mansion

Strawberry Mansion

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Dog Who Wouldn't Be Quiet

The Dog Who Wouldn't Be Quiet

2021
×
★★
Edit this entry  
03
Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

Summer of Soul (...or, When the Revolution Could Not Be Televised)

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
All Light, Everywhere

All Light, Everywhere

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
Hive

Hive

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
Coming Home in the Dark

Coming Home in the Dark

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Mayday

Mayday

2021
×
★★½
Read the review Edit this entry  
02
El Planeta

El Planeta

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
02
Prime Time

Prime Time

2021
×
★★½
Edit this entry  
02
In the Earth

In the Earth

2021
×
★★
Read the review Edit this entry  
02
Prisoners of the Ghostland

Prisoners of the Ghostland

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
01
Mass

Mass

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
01
Cryptozoo

Cryptozoo

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
John and the Hole

John and the Hole

2021
×
★★
Read the review Edit this entry