Sort by
  • Barbie

    ★★★★

  • The Little Mermaid

    ★★★★½

  • The School for Good and Evil

    ★★★½

  • Black Adam

    ★★★

  • The Menu

    ★★★★

  • Don't Worry Darling

    ★★★

  • Prey

    ★★★★

  • Orphan: First Kill

    ★★★½

  • Nope

    ★★★★½

  • Doctor Strange in the Multiverse of Madness

    ★★½

  • Sonic the Hedgehog 2

    ★★★★

  • Everything Everywhere All at Once

    ★★★★★

  • The Batman

    ★★★★★

  • Don't Look Up

    ★★★

  • Eternals

    ★★★★

  • After Yang

    ★★★★★

  • Luca

    ★★★★½

  • Zack Snyder's Justice League

    ★★★½

  • Passing

    ★★★★★

  • Soul

    ★★★★★

  • Enola Holmes

    ★★★★

  • Concrete Cowboy

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★

  • Tenet

    ★★★½

  • I May Destroy You

    ★★★★★

  • The Lovebirds

    ★★★½

  • Hollywood

    ★★★

  • Little Fires Everywhere

    ★★★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★½

  • The Invisible Man

    ★★★★★

  • Minari

    ★★★★★

  • Sonic the Hedgehog

    ★★

  • Birds of Prey (and the Fantabulous Emancipation of One Harley Quinn)

    ★★★★

  • Little Women

    ★★★★★

  • The Addams Family

    ★★★

  • Hustlers

    ★★★★½

  • Uncut Gems

    ★★★★½

  • The Kitchen

    ★★½

  • Monsoon

    ★★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★★

  • Avengers: Endgame

  • Selah and the Spades

    ★★★★★

  • Ghost in the Shell

    ★★

  • God's Own Country

    ★★★★

  • A Cure for Wellness

    ★★

  • The Lovely Bones

    ★★★½

  • Afro Samurai

    ★★★½

  • Dreamgirls

    ★★★★★

  • The Devil Wears Prada

    ★★★★½

  • The Adventures of Sharkboy and Lavagirl

    ★½

  • Shrek