Sort by
  • The Marvels

  • Tom and Jerry Cowboy Up!

    ★★

  • The House

    ★★★½

  • Gold

    ★★½

  • Hotel Transylvania: Transformania

    ★★½

  • Pushpa: The Rise - Part 1

    ★★★½

  • Minnal Murali

    ★★★½

  • Rumble

    ★★★

  • Spider-Man: No Way Home

    ★★★★

  • The Boys

    ★★★★★

  • Don't Look Up

  • Hellbound

    ★★★½

  • Together

    ★★★★

  • Sing 2

    ★★★

  • Ciao Alberto

  • tick, tick...BOOM!

    ★★★★½

  • Sooryavanshi

    ★★

  • Finch

    ★★★½

  • Paranormal Activity: Next of Kin

    ★★½

  • Encanto

    ★★★

  • Ron's Gone Wrong

    ★★★½

  • Madres

    ★★½

  • Dave Chappelle: The Closer

  • The Addams Family 2

    ★★½

  • The Tragedy of Macbeth

    ★★½

  • Midnight Mass

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Venom: Let There Be Carnage

    ★★★½

  • The Guilty

    ★★★½

  • Kate

    ★★★½

  • Bhoot Police

    ★★

  • Last Night in Soho

    ★★★

  • Restart the Earth

    ★★

  • Spencer

    ★★★★

  • Dune

    ★★★★

  • Belfast

  • King Richard

    ★★★★

  • The Power of the Dog

    ★★★½

  • C'mon C'mon

    ★★★½

  • The Card Counter

    ★½

  • Malignant

    ★★★★

  • He's All That

    ½

  • Pratighat

    ★★½

  • Candyman

    ★★★

  • 200: Halla Ho

    ★★★★

  • Bell Bottom

  • Shang-Chi and the Legend of the Ten Rings

    ★★★★

  • Bhuj: The Pride of India

    ★★½

  • Don't Breathe 2

    ★★★★

  • Shershaah

    ★★★½

  • Beckett

  • Free Guy

    ★★★½

  • Vivo

    ★★★½

  • The Green Knight

    ★★

  • Blood Red Sky

    ★★★

  • Fear Street: 1666

    ★★★★

  • Titane

    ★★★

  • Pig

    ★★★

  • Lamb

    ★★★½

  • The French Dispatch

    ★★

  • The Medium

    ★★★½

  • Resident Evil: Infinite Darkness

    ★★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★

  • Fear Street: 1978

    ★★½

  • Space Jam: A New Legacy

    ★★★

  • Till Death

    ★★½

  • The Boss Baby: Family Business

  • Escape Room: Tournament of Champions

    ★★½

  • A Classic Horror Story

    ★★½

  • Black Widow

  • Fear Street: 1994

    ★★★★

  • Luca

    ★★★