• They Call Me Magic

    ★★★★½

  • Moon Knight

    ★★★½

  • Neymar: The Perfect Chaos

    ★★★½

  • Crime Scene: The Times Square Killer

    ★★★

  • Bad Sport: Gold War

  • Dave Chappelle: The Closer

    ★★★½

  • The Many Saints of Newark

    ★★★★

  • Squid Game

    ★★★★

  • Schumacher

    ★★★★½

  • Blood Brothers: Malcolm X and Muhammad Ali

    ★★★★½

  • Untold: Breaking Point

    ★★★★

  • Old Henry

    ★★★★

  • Untold: Crimes & Penalties

    ★★★★

  • Untold: Caitlyn Jenner

    ★★★½

  • Untold: Deal with the Devil

    ★★★★

  • Don't Breathe 2

    ★★½

  • Untold: Malice at the Palace

    ★★★★½

  • The Suicide Squad

    ★★★

  • Jungle Cruise

    ★★★

  • The Worst Person in the World

    ★★★★

  • Loki

    ★★★★

  • Baggio: The Divine Ponytail

    ★★★

  • Army of the Dead

    ★★½

  • The United Way

    ★★★★½

  • Wrath of Man

    ★★★★

  • Nobody

    ★★★½

  • Sir Alex Ferguson: Never Give In

    ★★★★½

  • Raya and the Last Dragon

    ★★★½

  • Biggie: I Got a Story to Tell

    ★★★½

  • Crime Scene: The Vanishing at the Cecil Hotel

    ★★★

  • The White Tiger

    ★★★★

  • Night Stalker: The Hunt for a Serial Killer

    ★★★★½

  • Best of Stand-up 2020

  • Hunter Hunter

    ★★★★

  • The End of the Storm

  • Kevin Hart: Zero F**ks Given

  • My Friend Who Shines in the Night

    ★★★½

  • The Queen's Gambit

    ★★★★½

  • Soul

    ★★★★

  • Extra Footage

  • American Murder: The Family Next Door

    ★★★½

  • The Trial of the Chicago 7

    ★★★½

  • Nomadland

    ★★★★

  • The Devil All the Time

    ★★★★½

  • Quo vadis, Aida?

    ★★★★½

  • All or Nothing: Tottenham Hotspur

    ★★★★½

  • Centigrade

    ★★★

  • The Eight Hundred

    ★★★★

  • An American Pickle

  • Greenland

    ★★★½

  • The Old Guard

    ½

  • The 8th Day of the Week

    ★★★★

  • Greyhound

    ★★★

  • Old Kids

  • Extraction

    ★★★½

  • The Last Dance

    ★★★★★

  • Made in Senegal

    ★★★★

  • The Porter: The Untold Story at Everest

    ★★★★½

  • The English Game

    ★★★

  • A Quiet Place Part II

    ★★★★

  • The Way Back

    ★★★

  • Red Moon Tide

    ★★½

  • Unabomber: In His Own Words

    ★★★★½

  • McMillion$

    ★★★★½

  • The Father

    ★★★½

  • The Social Dilemma

    ★★★★

  • Cuties

    ½

  • Don't F**k with Cats: Hunting an Internet Killer

    ★★★★½

  • The Gentlemen

    ★★½

  • 1917

    ★★★★

  • Jumanji: The Next Level

    ★★★½

  • Andy Murray: Resurfacing

    ★★★½