Sort by
Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
22
Galácticos

Galácticos

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
17
Mike

Mike

2022
×
Read the review Edit this entry  
30
Fernando Torres: The Last Symbol

Fernando Torres: The Last Symbol

2020
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
All or Nothing: Arsenal

All or Nothing: Arsenal

2022
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
12
They Call Me Magic

They Call Me Magic

2022
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Def Comedy Jam 25

Def Comedy Jam 25

2017
×
★★
Read the review Edit this entry  
30
Nobody's Boy: Remi

Nobody's Boy: Remi

1980
×
★★★★½
Edit this entry  
26
Moon Knight

Moon Knight

2022
×
★★★½
Edit this entry  
26
Neymar: The Perfect Chaos

Neymar: The Perfect Chaos

2022
×
★★★½
Edit this entry  
22
Daisetsuzan No Yuusha Kibaou

Daisetsuzan No Yuusha Kibaou

1987
×
★★★★★
Read prior review Edit this entry  
22
Daisetsuzan No Yuusha Kibaou

Daisetsuzan No Yuusha Kibaou

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
25
The Most Beautiful

The Most Beautiful

1944
×
★★★
Edit this entry  
20
Bad Sport: Gold War

Bad Sport: Gold War

2021
×
Edit this entry  
01
Untold: Caitlyn Jenner

Untold: Caitlyn Jenner

2021
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
01
Untold: Deal with the Devil

Untold: Deal with the Devil

2021
×
★★★★
Edit this entry  
01
Untold: Crime & Penalties

Untold: Crime & Penalties

2021
×
★★★★
Edit this entry  
01
Untold: Malice at the Palace

Untold: Malice at the Palace

2021
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
02
Crime Scene: The Times Square Killer

Crime Scene: The Times Square Killer

2021
×
★★★
Read the review Edit this entry  
28
Mifune: The Last Samurai

Mifune: The Last Samurai

2015
×
★★★★½
Edit this entry  
25
My Friend Who Shines in the Night

My Friend Who Shines in the Night

2020
×
★★★½
Edit this entry  
14
Italianamerican

Italianamerican

1974
×
Edit this entry  
11
Cherry Blossoms

Cherry Blossoms

2008
×
★★★½
Edit this entry  
01
Ronaldo

Ronaldo

2015
×
Read the review Edit this entry  
24
Le K Benzema

Le K Benzema

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
La Jetée

La Jetée

1962
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
24
The Life of Death

The Life of Death

2012
×
★★★½
Edit this entry  
24
Sir Alex Ferguson: Secrets of Success

Sir Alex Ferguson: Secrets of Success

2015
×
Edit this entry  
23
The Worst Person in the World

The Worst Person in the World

2021
×
★★★★
Edit this entry  
22
Distant

Distant

2002
×
★★★★
Edit this entry  
20
Emilie Muller

Emilie Muller

1994
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
19
July Rhapsody

July Rhapsody

2002
×
Edit this entry  
18
Dave Chappelle: Equanimity

Dave Chappelle: Equanimity

2017
×
★★★★
Edit this entry  
15
Dave Chappelle: Killin' Them Softly

Dave Chappelle: Killin' Them Softly

2000
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
12
Chris Rock: Kill the Messenger

Chris Rock: Kill the Messenger

2008
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
11
Kevin Hart: Laugh at My Pain

Kevin Hart: Laugh at My Pain

2011
×
★★★½
Edit this entry  
10
Kevin Hart: Seriously Funny

Kevin Hart: Seriously Funny

2010
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
08
Kevin Hart: I'm a Grown Little Man

Kevin Hart: I'm a Grown Little Man

2009
×
★★★★
Read prior review Edit this entry  
07
Hasan Minhaj: Homecoming King

Hasan Minhaj: Homecoming King

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
05
Jimmy Carr: The Best of Ultimate Gold Greatest Hits

Jimmy Carr: The Best of Ultimate Gold Greatest Hits

2019
×
★★★
Edit this entry  
03
Jim Carrey: Unnatural Act

Jim Carrey: Unnatural Act

1991
×
Read the review Edit this entry  
02
The Pacific

The Pacific

2010
×
Edit this entry  
27
Aziz Ansari: Right Now

Aziz Ansari: Right Now

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
27
Assault in the Ring

Assault in the Ring

2009
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Chris Rock: Bring the Pain

Chris Rock: Bring the Pain

1996
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
25
Untold: Breaking Point

Untold: Breaking Point

2021
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
23
Chris Rock: Never Scared

Chris Rock: Never Scared

2004
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
22
I Am Durán

I Am Durán

2019
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
21
Aries Spears: Hollywood, Look I'm Smiling

Aries Spears: Hollywood, Look I'm Smiling

2011
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
Face to Face

Face to Face

1967
×
★★★
Read the review Edit this entry  
21
Chris Rock: Bigger & Blacker

Chris Rock: Bigger & Blacker

1999
×
★★★★
Read prior review Edit this entry