Sort by

Bob has logged 11 entries for films during January 2023.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
29
Living

Living

2022
×
★★★★
Edit this entry  
28
The Fabelmans

The Fabelmans

2022
×
★★★
Edit this entry  
28
Elvis

Elvis

2022
×
★★★
Edit this entry  
27
Emily the Criminal

Emily the Criminal

2022
×
★★★★
Edit this entry  
27
Hondo

Hondo

1953
×
★★★½
Edit this entry  
24
The Whale

The Whale

2022
×
★★★½
Edit this entry  
18
Skiptrace

Skiptrace

2016
×
★★
Edit this entry  
17
Penguin Highway

Penguin Highway

2018
×
★★
Edit this entry  
12
Last Cab to Darwin

Last Cab to Darwin

2015
×
★★½
Edit this entry  
08
Ford v Ferrari

Ford v Ferrari

2019
×
★★★★
Edit this entry  
07
The Contractor

The Contractor

2022
×
★★
Edit this entry