RSS feed for Hunter
  • Extraction

  • Chunky Shrapnel

    ★★★½

  • Goldman v Silverman

    ★★★★

  • 1917

    ★★★½

  • Doctor Sleep

    ★½

  • Watchmen

    ★★★★

  • The Irishman

    ★★★★

  • Jojo Rabbit

    ★★★½

  • Knives Out

    ★★★★

  • Joker

    ★★★

  • Ford v Ferrari

    ★★★

  • Uncut Gems

    ★★★★★

  • Marriage Story

    ★★★★★

  • Travis Scott: Look Mom I Can Fly

    ★★★

  • Weathering with You

    ★★★½

  • Anima

    ★★★½

  • Spider-Man: Far from Home

    ★★★

  • Black Mirror: Rachel, Jack and Ashley Too

    ★½

  • Black Mirror: Smithereens

    ★★★

  • Black Mirror: Striking Vipers

    ★★★

  • Once Upon a Time… in Hollywood

    ★★★★½

  • Parasite

    ★★★★½

  • The Lighthouse

    ★★★★★

  • A Hidden Life

    ★★★½

  • Rocketman

    ★★★½

  • Chernobyl

    ★★★★

  • Yesterday

    ★★½

  • Avengers: Endgame

    ★★★½

  • Fire Is Coming

  • Homecoming: A Film by Beyoncé

    ★★★½

  • Us

    ★★★½

  • Booksmart

    ★★★½

  • The Beach Bum

    ★★★½

  • Captain Marvel

    ★★

  • Fyre

  • American Hangman

    ★½

  • Black Mirror: Bandersnatch

    ★★★½

  • GOLF: Autumn/Winter 2018

  • Spider-Man: Into the Spider-Verse

  • Aquaman

  • The Grinch

  • Bohemian Rhapsody

    ★★½

  • Halloween

    ★★½

  • Beautiful Boy

    ★★★

  • A Star Is Born

  • The Favourite

  • Roma

    ★★★★

  • Crazy Rich Asians

  • Under the Silver Lake

    ★★★★

  • BlacKkKlansman

    ★★★

  • Climax

    ★★★★½

  • Deadpool 2

  • Avengers: Infinity War

  • Alex Strangelove

    ★★½

  • Thunder Road

    ★★★★

  • Game Night

    ★★★

  • Love, Simon

    ★★★

  • Isle of Dogs

    ★★★★½

  • Black Panther

  • Flower Boy: A Conversation

  • Eighth Grade

  • Black Mirror: Metalhead

  • Black Mirror: Crocodile

  • Black Mirror: Arkangel

  • Black Mirror: Black Museum

  • Black Mirror: USS Callister

  • Black Mirror: Hang the DJ

  • Saturation

  • I Had Bad Milk in Dehradun

  • Behind the Red Curtain

  • WHAT DID JACK DO?

    ★★★½

  • Stranger

    ★★★★