RSS feed for Kiko

Kiko has logged 14 entries for films during January 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
28
A Futile and Stupid Gesture

A Futile and Stupid Gesture

2018
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
27
Thor: Ragnarok

Thor: Ragnarok

2017
×
★★★★½
Read the review Edit this entry  
26
The War of the Roses

The War of the Roses

1989
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
21
PlayTime

PlayTime

1967
×
Read the review Edit this entry  
20
Blade Runner 2049

Blade Runner 2049

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
18
Into the Night

Into the Night

1985
×
Read the review Edit this entry  
17
Innerspace

Innerspace

1987
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
17
The Commuter

The Commuter

2018
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
16
Geostorm

Geostorm

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
15
Knights of Badassdom

Knights of Badassdom

2013
×
★★
Read the review Edit this entry  
14
CineBasura: La película

CineBasura: La película

2016
×
★★★
Read the review Edit this entry  
14
Paddington 2

Paddington 2

2017
×
★★★★★
Read the review Edit this entry  
13
Happy Death Day

Happy Death Day

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
05
Young Sherlock Holmes

Young Sherlock Holmes

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry