RSS feed for Kiko

Kiko has logged 13 entries for films during February 2018.

Month Day Film Released Rating Like Rewatch Review EditYou
25
Mute

Mute

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
19
Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

Three Billboards Outside Ebbing, Missouri

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
19
Hands of Steel

Hands of Steel

1986
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
15
Phantom Thread

Phantom Thread

2017
×
★★★★
Read the review Edit this entry  
14
Black Panther

Black Panther

2018
×
★★
Read the review Edit this entry  
11
The New Kids

The New Kids

1985
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
10
Victor Crowley

Victor Crowley

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
06
Holy Camp!

Holy Camp!

2017
×
★★★
Read the review Edit this entry  
05
The Cloverfield Paradox

The Cloverfield Paradox

2018
×
★★½
Read the review Edit this entry  
04
Fright Night Part 2

Fright Night Part 2

1988
×
★★★
Read the review Edit this entry  
04
The Shape of Water

The Shape of Water

2017
×
★★★½
Read the review Edit this entry  
03
The Square

The Square

2017
×
★★½
Read the review Edit this entry  
01
The Vagrant

The Vagrant

1992
×
★★★★
Read the review Edit this entry